PERKRAUSTYMO PASLAUGOS KAUNAS
+370 648 71588

Perkraustymo paslaugos Kaunas – paslaugų spektras prasideda nuo jums reikalingų daiktų išrinkimo, pakavimo, tinkamų priemonių saugiam gabenimui parinkimo iki daiktų surinkimo ir palikimo jiems skirtoje vietoje naujose patalpose. Turime tinkamas transporto priemones visų rūšių perkraustymams, todėl galite būti tikri, kad jūsų daiktai bus pergabenti saugiai ir greitai. Reikalingas paslaugas galite pasirinkti patys, pagal savo poreikius. Paslaugūs, linksmi ir energingi darbuotojai yra nusiteikę jums pagelbėti kuo tik gali, todėl perkraustymas taps maloniu įvykiu, o ne kančia ir laiko švaistymu.

Perkraustymo paslaugas atliekame Kaune ir Kauno rajone.

TEIKIAMOS PASLAUGOS

  • Baldų, buitinės technikos pervežimas, atvežimas iš prekybos centrų ir užnešimas;

  • Įvairių krovinių gabenimas krovininiais mikroautobusais bei didesnio tūrio automašinomis;

  • Esant poreikiui galime gabenamus daiktus, baldus ar įrangą supakuoti spec. pakavimo medžiagomis. Perkraustymo paslaugos;

  • Perkraustymo paslaugos Kaunas.

KODĖL MES?

PATIKIMA

Visi mūsų įgyvendinti perkraustymai buvo sėkmingi, o klientų lūkesčiai – viršyti. Tad būkite tikri, kad savo užduotį patikite įmonei, kuri garantuos maksimalų saugumą, darbo našumą ir operatyvumą.

KONKURENCINGA KAINA

Esame lankstūs ir prisitaikome prie kiekvieno kliento poreikių jiems suteikdami palankiausias sąlygas bei puikų kainos ir kokybės santykį.

Esame pasiruošę padėti bei rūpinamės, kad kreipdamiesi į mus, visada gautumėte aukščiausio lygio aptarnavimą ir laisvą transporto priemonę, kuri padės išspręsti visus kraustymosi rūpesčius!

KĄ VEŽAME?

Darbo laikas

Darbo dienomis: 07:00 - 24:00

Poilsio dienomis: 08:00 - 24:00

SUSISIEKITE

Norint užsakyti mūsų paslaugas kreipkites telefonu: +370 648 71588 arba užpildykite kontaktų formą sekančiame puslapyje: Kontaktai

*Užsakymus pagal poreikį atliekame ir po 20 minučių, arba sutartu laiku dienos ar savaitės bėgyje.

PERKRAUSTYMO PASLAUGOS KAUNAS